1. Новини Закарпаття
  2. >

Найбільший бордель Європи збанкрутував через COVID-19

04.09.2020 17:32 Бізнес

Солідний заклад, в якому надавалися секс-послуги, оголосив про банкрутство. П'ять місяців простою призвели до фінансового краху. Секс-працівниці продовжують нелегально працювати в інших місцях.

Солідний заклад, в якому надавалися секс-послуги, оголосив про банкрутство. П'ять місяців простою призвели до фінансового краху. Секс-працівниці продовжують нелегально працювати в інших місцях.

Найбільший бордель Європи Pascha в німецькому місті Кельн оголосив про банкрутство. Фінансового краху заклад зазнав через карантин у зв'язку з пандемією коронавірусу, пише Express

Кельнський будинок терпимості - це 11-поверховий заклад, в якому раніше працювали 120 робітниць секс-індустрії і 60 осіб персоналу, включаючи охорону, масажистів, кухарів, перукарів, електриків і прибиральників. Зараз у будівлі живуть тільки дві дівчини, оскільки у них немає ніякого житла, а знімати квартиру їм нема за що. 

"Я подав заяву про банкрутство в місцевий суд. Ми підійшли до кінця", - заявив керуючий Pascha Армін Лобшайд. 

За його словами, на рахунках борделя немає грошей, оскільки все вже витрачено за п'ять місяців простою. У Німеччині заборонена діяльність таких закладів, щоб уникнути зараження коронавірусною інфекцією. Лобшайд зазначив, що не став би оголошувати банкрутство, якби влада пообіцяла відкриття борделю в найближчому майбутньому. 

Керуючий також підкреслив, що заборона на роботу подібних закладів лише погіршить ситуацію. Секс-працівниці все одно продовжують працювати. Але роблять це нелегально і в гірших умовах, на відміну від тих, що були в Pascha.

Читайте на ГК:День сміху 2021: історія і традиції свята
Читайте на ГК:Американська спортсменка порадувала фанатів відвертими знімками (ФОТО)
Читайте на ГК:В Чехії вперше від початку лютого кількість випадків Covid-19 знизилося до меньше ніж 10 тисяч
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...