1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

“Закарпатгаз” судитиметься з майже 9 тисячами споживачів, які не платять за послугу доставки газу

24.07.2020 15:52 Бізнес ВАЖЛИВО

Станом на 24 липня, закарпатці боргують за послугу з розподілу (доставки) 38 млн грн. Із 275 тисяч споживачів — майже 40 тисяч жодного разу не сплатили за цю послугу.

Станом на 24 липня, закарпатці боргують за послугу з розподілу (доставки) 38 млн грн. Із 275 тисяч споживачів — майже 40 тисяч жодного разу не сплатили за цю послугу.

Сумарний борг цих осіб перевищує 19 млн грн. Пресслужба товариства нещодавно повідомляла, що оператор газорозподільних мереж в Закарпатській області надіслав повідомлення про заборгованість найбільшим боржникам. Наразі триває підготовка матеріалів для передачі в суд по майже 9 тисячам споживачів.

Примусове стягнення боргів у судовому порядку призведе до додаткових фінансових витрат. Споживачу доведеться сплатити судовий збір, а також оплатити правничу допомогу. Таким чином, у більшості випадків сума додаткових витрат перевищить суму, яку споживачеві слід сплатити за послугу з розподілу (доставки) газу. Наприклад, мінімальний розмір судового збору становить 2100 грн.

“На час карантину дійсно запроваджений мораторій на нарахування пені, штрафів та відключення газу за борги. Однак, заборони на стягнення плати у судовому порядку — нема. На жаль, ми змушені вдаватися до таких непопулярних методів, оскільки кошти, які надходять від плати за послугу з розподілу — єдине джерело фінансування АТ “Закарпатгаз”. Невчасні розрахунки ставлять під загрозу безперебійне та безпечне газопостачання всієї області”, — прокоментувала комерційна директорка АТ “Закарпатгаз” Юлія Соколова.

Нагадаємо, закарпатці потрапили в рабство у Херсонській області: поліція проводила спецоперацію (ФОТО)

Читайте на ГК:Скоро ужгородці зможуть побачити ще одну культурно-туристичну «родзинку» (ФОТО)(ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті прикордонники затримали злочинця під час його повернення в Україну
Читайте на ГК:В Ужгороді затор на Легоцького через ДТП (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...