1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Антимонопольний комітет заборонив дотувати польоти з Києва в Ужгород

01.07.2020 20:20 Бізнес

Крім цього, Закарпатська обласна рада зобов'язана відзвітувати про виконання рішення АМКУ.

Крім цього, Закарпатська обласна рада зобов'язана відзвітувати про виконання рішення АМКУ.

Антимонопольний комітет України прийняв рішення про неприпустимість державної допомоги на суму 9 млн грн, яку планувала надати компанії "Мотор Січ" Закарпатська обласна рада для компенсації збитків за пасажирські перевезення за маршрутом Київ-Ужгород-Київ.

Як повідомляє прес-служба Комітету, згідно з прийнятим рішенням Закарпатської обласної ради повинен припинити незаконну державну допомогу, передає БізнесЦензор.

У разі, якщо кошти або їх частину вже були передані, облрада зобов'язана забезпечити їх повернення в двомісячний термін з дати офіційного опублікування рішення АМКУ.

Крім цього, Закарпатська обласна рада зобов'язана відзвітувати про виконання рішення АМКУ.

АМКУ також рекомендував Державній авіаційній службі розробити прозорий і недискримінаційний порядок відбору та визначення авіаційного перевізника (перевізників) для здійснення перевезень пасажирів на повітряній лінії, визначеної суспільно-важливої, а також умови таких перевезень.

Як наголошується в повідомленні, рішення про покриття збитків "Мотор Січі" стало фінальною крапкою в рамках розгляду справи про державну підтримку ужгородського аеропорту на загальну суму 34,3 млн грн.

Кошти також були виділені на фінансування модернізації інфраструктури і устаткування для забезпечення керування повітряним рухом, охорону правопорядку, забезпечення роботи рятувальної і пожежної служб і митного контролю, а також для підвищення техніко-економічних показників аеропорту. За цими напрямками Комітетом було прийнято позитивне рішення.

Як повідомлялося, з березня 2019 року авіакомпанія "Мотор Січ" була відновила регулярні авіарейси між Києвом і Ужгородом.

Міжнародний аеропорт "Ужгород" - невеликий міжнародний аеропорт, розташований на околиці обласного центру Закарпатської області. Аеропорт має один термінал і одну злітно-посадкову смугу довжиною 2038 м і шириною 40 м. Його специфікою є те, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини, оскільки українсько-словацький державний кордон проходить на відстані 100 метрів від торця злітно посадкової смуги.

Нагадаємо, з червня 2016 до березня 2019 року аеропорт "Ужгород" не приймав регулярні рейси.

Нагадаємо, на Закарпатті назвали переможців творчого конкурсу "Тиса - молодша сестра Дунаю" (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Ужгороді вже зацвіла магнолія (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Закарпатські бодібілдери посіли призові місця на Відкритому Кубку в Черкасах (ФОТО)
Читайте на ГК:На «Тисі» митники вилучили коробки з незадекларованими брендами на майже 100 тис грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...