1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Зустріч угорських підприємців Карпатського регіону цьогоріч відбудеться в онлайн-режимі

16.04.2020 15:14 Бізнес ВАЖЛИВО Голос Карпат

Про це повідомив у відеозверненні на своїй сторінці в соціальній мережі держсекретар з питань національної політики уряду Угорщини Арпад Янош Потапі.

Про це повідомив у відеозверненні на своїй сторінці в соціальній мережі держсекретар з питань національної політики уряду Угорщини Арпад Янош Потапі.

Минулого року таке зібрання вчетверте проходило в угорському містечку Мезевкевежд, на якому значною кількістю були представлені й закарпатські підприємці.

“У цей важкий час вважаємо важливим зберегти цю цінну традицію,- наголосив політик.- Тому проведемо її в он-лайн режимі. Прагнемо зміцнити й далі розвивати ділові зв’язки між угорськими підприємцями Карпатського регіону, поглиблювати їх. Попри це дуже суттєво, аби представники малого й середнього бізнесу відчували, що про них не забули, а, навпаки, намагаються підтримати.”

Реєстрація учасників розпочнеться після 11.00 години в четвер, 16 квітня, на сайті www.kulhonimagyarok.hu. Сама зустріч відбуватиметься 8-9 травня. Участь у ній зможуть забезпечити 200 підприємцям. Для них будуть організовані змістовні професійні доповіді, т.зв. “робочі магазини” (workshop), підприємці матимуть змогу знайти собі нових партнерів, поспілкуватись з нинішніми, обмінятись досвідом роботи, можливо заключити перспективні угоди тощо.

Про це пише угорський портал felvidek.ma.

Нагадаємо, через COVID-19 кожен підприємець у Чехії отримає від держави 25 тисяч крон

Читайте на ГК:З 21 травня Угорщина головуватиме в Раді Європи
Читайте на ГК:Ребров висловився про своє майбутнє в угорському Ференцвароші
Читайте на ГК:Magyar Posta припиняє доставку телеграм
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...