1. Новини Закарпаття
  2. >

"На часі" жорсткий контроль за якістю продукції виробників Закарпаття (ВІДЕО)

18.02.2020 16:06 0 Бізнес

В ефірі 21 каналу-Ужгород очільник ГУ ДПСС Закарпаття розповів про здійснення контролю за якістю продукції/

Тема якості продукції протягом тривалого часу не втрачає своєї актуальності. Особливо прикута до неї увага громадськості в останні роки. Як відомо, в умовах ринкових відносин якість продукції забезпечується і гарантується підприємством. Тож споживачеві залишається хіба що сподіватися на доброчесність товаровиробника, інформують у Головному управлінні Держпродспоживслужби Закарпатської області.

Саме про це йшлося в ефірі 21 телеканалу-Ужгород під час передачі «На часі», в якій взяв участь начальник ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледза. За його словами, одним з напрямів діяльності служби є здійснення державного контролю (нагляду) у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

У своєму виступі очільник ГУДПСС звернув увагу глядачів на важливість наявності на будь-який товар сертифікату якості, розповів про процедуру звернення потерпілих споживачів, які придбали неякісну продукцію у недобросовісних виробників або реалізаторів, у відповідний підрозділ ГУ ДПСС з метою відновлення їх прав; про етапи, котрі має пройти виробник, щоб його продукція могла вільно продаватися в магазинах. Окремо зупинився на нових вимогах чинного законодавства щодо інформування споживачів про продукти харчування.

У ході передачі також були порушені й такі актуальні на сьогодні питання, як онлайн-торгівля, безпечність придбання товарів через інтернетні майданчики, якими нормативними документами регулюється вітчизняна електронна комерція тощо. 

«Наша мета – здійснення державного контролю за дотриманням вимог  чинного законодавства, аби не допустити появи неякісних товарів у крамницях та на ринках, захистити інтереси споживачів»,  – резюмував Іван Гуледза.

Нагадаємо, підприємство на Виноградівщині виробляє сучасний корм для домашніх тварин

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу померли 19 пацієнтів з COVID-19
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно з проясненнями, вдень місцями слабкий дощ
Читайте на ГК:На Закарпатті продовжили обмеження роботи громадського транспорту
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...