1. Новини Закарпаття
  2. >

Нацбанк назвав чинники, що впливають на валютний ринок

05.02.2020 23:19 Бізнес

НБУ описав ситуацію на валютному ринку в січні.

НБУ описав ситуацію на валютному ринку в січні.

Протягом січня 2020 року на валютному ринку України спостерігалося зменшення пропозиції валюти з боку експортерів. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Як зазначили в прес-службі, зменшення пропозиції з боку експортерів сталося через значні обсяги отриманого ними відшкодування податку на додану вартість. Крім того, на ринку спостерігалася певна активізація імпортерів після святкових розпродажів.

Проте, обсяги покупки валюти НБУ на міжбанківському валютному ринку перевищили в січні обсяги продажів на 98,0 млн доларів, зазначили в НБУ. Національний банк поповнював міжнародні резерви в окремі дні, коли пропозиція валюти була більшою, ніж попит, і в загальному купив 348,0 млн доларів, з яких 248,0 млн доларів за єдиним курсом і 100,0 млн доларів - шляхом вибору найкращого курсу.

"Водночас для згладжування надмірних коливань гривні в бік знецінення Національний банк у січні проводив валютні інтервенції з продажу валюти за єдиним курсом - в цілому на 250,0 млн доларів", - додали в НБУ.

Читайте на ГК:У Києві голий чоловік на дорозі отримав удар від водія (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Дівчинка добірно матюкала батьків прямо в магазині (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: замість бебі-боксу платитимуть гроші

 

загрузка...