1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті оголошено тендери на експлуатаційне утримання обласних та районних доріг

04.02.2020 13:18 Бізнес ВАЖЛИВО

Це 1008,8 кілометрів доріг обласного значення та 1415,9 кілометрів доріг районного значення.

Це 1008,8 кілометрів доріг обласного значення та 1415,9 кілометрів доріг районного значення.

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» оголосило електронні закупівлі на послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення . Це 1008,8 кілометрів доріг обласного значення та 1415,9 кілометрів доріг районного значення.

Кошти спрямують на експлуатаційне утримання доріг - комплекс робіт, в результаті яких підтримується транспортно-експлуатаційний стан дороги, дорожніх споруд, смуги відведення, елементів облаштування дороги, організації та безпеки руху.

З тендерною пропозицією можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що у грудні в області створено державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській областіˮ. Підприємство займатиметься будівництвом та утриманням існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Нагадаємо, у Виноградові чиновники "футболили" жінку з кабінету в кабінет: в мережі обговорюють скандальний пост закарпатки.

Читайте на ГК:«Королі контрабанди» та санкції РНБО: соцмережі сміються і не вірять, антикорупціонери не бачать прозорості
Читайте на ГК:Відомо, наскільки лікарні Закарпаття забезпечені киснем
Читайте на ГК:Штормове попередження: на Закарпатті очікують сильний мокрий сніг з переходом у дощ
загрузка...