1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вартість проїзду в маршрутках Мукачева хочуть підняти до 7 гривень

21.01.2020 22:17 Бізнес

Про це повідомило Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому.

Про це повідомило Управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради сьогодні оприлюднено проєкт регуляторного акта «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в м. Мукачево».

Беручи до уваги звернення перевізників щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті, пропонується затвердити тариф на перевезення одного пасажира автобусами загального користування, які працюють на території м. Мукачево у режимі руху маршрутного таксі у розмірі 7,00 грн.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надавати протягом одного місяця з дня оприлюднення даного рішення на адресу розробника: Управління міського господарства Мукачівської міської ради (пл. Духновича Олександра, 2, каб. 81) у письмовому вигляді, або на електронну пошту: u.mg@mukachevo-rada.gov.ua.

Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята
Читайте на ГК:В Мукачеві на два дні перекриють одну з вулиць міста (СХЕМА)
загрузка...