1. Новини Закарпаття
  2. >

Новий рік в Закарпатті буде зі снігом, але грудень виявився збитковим

24.12.2019 09:31 Бізнес ВАЖЛИВО

Гірськолижним зонам Закарпаття необхідно активно діяти у напрямку якісного розвитку альтернативних різновидів туризму у зимовий період. Про це повідомив «Турінформ Закарпаття».

Гірськолижним зонам Закарпаття необхідно активно діяти у напрямку якісного розвитку альтернативних різновидів туризму у зимовий період. Про це повідомив «Турінформ Закарпаття».

За прогнозами синоптиків уже на вихідні очікується похолодання та активне природне та штучне засніження гірських схилів Карпат, то ж Новий рік очікується зі снігом. Що не може радувати любителів гірськолижного відпочинку.

Закарпатським гірськолижним зонам необхідно розробляти стратегії розвитку цілорічної привабливості для туристів, через розвиток туристичних маршрутів на схилах гір, організацію культурних заходів, розвиток подієвого туризму та активного маркетингу гірської території.

Листопад був традиційно відзначився низьким рівнем завантаженості готелів та турбаз Закарпаття, як у гірській так і у низинній зоні. А відсутність снігу у грудні підкреслило, що гірськолижний туризм, як бачимо, є одним з найбільш «снігозалежних» індустрій туризму Закарпаття у зимовий період.

Тенденція останніх років, зміни клімату, зміщення сезонів, відсутність снігу негативно впливають на діяльність закладів розміщення та харчування у гірській частині Закарпаття. Лише за грудень підприємства індустрії туризму в гірській частині Закарпаття недоотримали понад 250 млн грн.

На сьогодні, за підрахунками «Турінформ Закарпаття» у зоні розташування гірськолижних витягів краю розташовано загалом коло 15 тисяч ліжко-місць, що за наявності снігу та морозу, через реалізацію послуг візитерам та туристам, змогло б забезпечити продажі послуг на суму понад 250 млн грн  (це приблизно 250 тис ночей при 50% завантаженні) та середньому чеку 1 тис грн.

Конкурувати можуть ті гірські готелі та турбази, що вже пропонують додаткові послуги, зокрема конференц-сервіс, SPA, чани, або ті, що розташовані поруч з популярними місцями відвідування.

Нагадаємо, перевали в Карпатах засипле снігом: оприлюднено прогноз погоди.

Читайте на ГК:"Нам цим дихати": На Закарпатті боротимуться з паліями сухої трави (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Митники також потрапили під "роздачу": відомо скількох митників відсторонили на Закарпатті
Читайте на ГК:В мережі показали колоризовані світлини Закарпаття у міжвоєнну добу (ФОТО)
загрузка...