1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині найдешевший газ у Європейському союзі

09.12.2019 15:31 Бізнес

За останніми даними статистичної служби Європейського союзу, в Угорщині найнижча ціна на внутрішній газ серед 28 країн-членів Європейського Союзу.

За останніми даними статистичної служби Європейського союзу, в Угорщині найнижча ціна на внутрішній газ серед 28 країн-членів Європейського Союзу.

Середня ціна для роздрібного споживача становить 101 форинт за м3. В Угорщині 100 кіловат електроенергії в першій половині цього року коштували 11,2 євро. З точки зору цін на електроенергію, Угорщина є другою найдешевшої країною в Європейському союзі, повідомив портал myhungary.

В результаті урядових заходів ціни на газ, електрику і центральне опалення з 2012 року знизилися в середньому на 25 відсотків. В результаті шестирічного скорочення витрат на комунальні послуги сума боргів за комунальні послуги серед побутових споживачів Угорщини скоротилася до 46 відсотків, а число споживачів з обмеженими можливостями зменшилася на 57 відсотків, при цьому державна політика спрямована на допомогу всім пенсіонерам. У 2019 уряд стримував зростання цін на енергоносії, не дивлячись на зростання ринкових цін на електроенергію і газ протягом року.

Так, наприклад, якщо б зростання цін пішов за торішньою інфляцією в 2,8 відсотка, це коштувало б населенню додаткові тридцять мільярдів форинтів. З метою скорочення комунальних витрат, в процесі переговорів по директиві Європейського ринку про внутрішній ринок енергоносіїв на початку цього року, Угорщини вдалося досягти угоди, з урахуванням власних інтересів. Відповідно, держави-члени можуть в майбутньому, протягом невизначеного періоду часу, підтримувати внутрішній контроль цін на електроенергію і природний газ для побутових споживачів.

Щоб підтримувати низьку ціну на електроенергію, для країни важливо, щоб був побудований Paks2. Тільки після введення в експлуатацію двох нових реакторів Угорщина зможе підтримувати нинішню низьку ціну на електроенергію для населення.

Нагадаємо, на ліки для жителів Мукачівської ОТГ у 2020 році передбачено понад 21 мільйон гривень.

Читайте на ГК:Після президента Угорщини Яноша Адера щеплення отримав і прем’єр-міністр Віктор Орбан
Читайте на ГК:"Спутником V" чи "Sinopharm": Президент Угорщини пройшов вакцинацію. Відомо якою вакциною
Читайте на ГК:Збірна України з баскетболу розгромила Угорщину і виграла відбіркову групу
загрузка...