1. Новини Закарпаття
  2. >

Одного з найбільших мобільних операторів України купили азербайджанці

04.12.2019 09:10 Бізнес

Азербайджанці завершили покупку Vodafone Україна. Зміна власника не вплине на операційну діяльність компанії і вона продовжить надавати послуги під тим же брендом.

NEQSOL Holding оголосив про успішне фінансування з боку J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. й про завершення придбання 100% акцій Vodafone Україна через азербайджанську телекомунікаційну компанію ТОВ Bakcell, що входить в групу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

J.P. Morgan виступила фінансовим консультантом Bakcell, а також спільно з Raiffeisen Bank International A.G. (RBI) організувала фінансування угоди за участю групи міжнародних банків та інституційних інвесторів. 

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна, компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами. 

В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto s.a.r.l. продала 100% -у частку в компанії Preludium B.V. (Нідерланди), єдиному акціонеру ПрАТ ВФ Україна за $ 734 млн, включаючи відкладений платіж на суму майже  $ 84 млн.

Читайте на ГК:"Урок без ґаджета": школярам можуть заборонити користуватися смартфонами на уроках
Читайте на ГК:Знижки закінчуються. Чому в Україні почали підвищувати тарифи на опалення і скільки тепер нарахують в платіжках за січень, - Страна
Читайте на ГК:Україна призупиняє авіасполучення з Китаєм
Стрічка