1. Новини Закарпаття
  2. >

Одного з найбільших мобільних операторів України купили азербайджанці

04.12.2019 09:10 Бізнес

Азербайджанці завершили покупку Vodafone Україна. Зміна власника не вплине на операційну діяльність компанії і вона продовжить надавати послуги під тим же брендом.

Азербайджанці завершили покупку Vodafone Україна. Зміна власника не вплине на операційну діяльність компанії і вона продовжить надавати послуги під тим же брендом.

NEQSOL Holding оголосив про успішне фінансування з боку J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. й про завершення придбання 100% акцій Vodafone Україна через азербайджанську телекомунікаційну компанію ТОВ Bakcell, що входить в групу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

J.P. Morgan виступила фінансовим консультантом Bakcell, а також спільно з Raiffeisen Bank International A.G. (RBI) організувала фінансування угоди за участю групи міжнародних банків та інституційних інвесторів. 

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна, компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами. 

В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto s.a.r.l. продала 100% -у частку в компанії Preludium B.V. (Нідерланди), єдиному акціонеру ПрАТ ВФ Україна за $ 734 млн, включаючи відкладений платіж на суму майже  $ 84 млн.

Читайте на ГК:МОЗ: "червоний список" країн для відвідування збільшився вдвічі (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)
Читайте на ГК:Чи зміняться повноваження політичних партій через ліквідацію районів, роз’яснили у ЦВК
Читайте на ГК:Замість автомата Калашникова: прикордонників озброїли гвинтівками як у НАТО (ВІДЕО)
загрузка...