1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді пройшов семінар, присвячений можливостям українського бізнесу в ЄС

02.12.2019 19:16 Бізнес

Про це повідомили в Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомили в Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

28 листопада на Закарпатті Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» провів семінар для підприємців Ужгорода та Закарпатської області на тему «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу». Семінар організувала інформаційна кампанія Представництва ЄС в Україні.

Перед учасниками, зокрема, виступив віце-президент представництва міжнародної торгової палати в Україні Сергій Козін, який розказав учасникам семінару, як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.

Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine, розповів про просування товарів та послуг в системі Європейської мережі підприємств, підтримку інновацій.

Власним досвідом участі в міжнародних торговельних виставках в ЄС поділилася Мирослава Каламуняк, директор ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика».

Таїсія Симочко, директорка ТОВ «Едіенс», менеджерка проектів SKIN та ImProDiReT, свій виступ присвятила каскадному фінансуванню, брокерським заходам та можливостям програми «Горизонт 2020» для місцевих підприємців.

Нагадаємо, архітектори та землеупорядники закарпатських ОТГ вчилися ефективному просторовому плануванню.

Читайте на ГК:В Ужгороді військовослужбовець помер від хвороби COVID-19.
Читайте на ГК:В Ужгороді дві особи знущаються над дикими птахами заради заробітку (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді пролягатиме новa доріжкa для велосипедистів: відомо де (ФОТО)
загрузка...