1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні введуть електронні трудові книжки

27.11.2019 17:53 Бізнес ВАЖЛИВО

Працівники не муситимуть збирати купу довідок для підтвердження трудового стажу, якщо втратять книжку.

Працівники не муситимуть збирати купу довідок для підтвердження трудового стажу, якщо втратять книжку.

Кабінет Міністрів схвалив введення в Україні електронних трудових книжок, про що стало відомо в середу, 27 листопада, у Facebook міністра соцполітики Юлії Соколовської. 

"Сьогодні уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики щодо електронних трудових книжок. Тепер з'являється можливість того, що паперова трудова книжка перестане бути документом суворої звітності і відійде в минуле", - написала міністр. 

За її словами, працівники не повинні будуть збирати купу довідок для підтвердження трудового стажу, якщо втратили книжку, а пенсії і соціальні виплати поступово стануть призначатися автоматично, без зайвої бюрократії. 

"Це дозволить кожному в кілька кліків за допомогою електронного підпису отримати виписку в електронному кабінеті Пенсійного фонду і не боятися втратити трудову книжку. Працівники будуть впевнені, що відомості завжди надійно захищені, а недобросовісний роботодавець їх не викривить. Коли настане час оформити пенсійні виплати - це буде легко і без клопоту щодо збору підтверджуючих документів - усі дані вже знатиме Пенсійний фонд. Роботодавці не будуть навантажені зайвим кадровим обліком і матимуть завжди достовірну інформацію про своїх працівників", - зазначила Соколовська.

Читайте на ГК:Ціна на золото встановила історичний максимум
Читайте на ГК:Українців будуть ідентифікувати за штрих-кодом
Читайте на ГК:Зеленський ініціює введення нових релігійних свят
загрузка...