1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сільрада на Берегівщині щорічно отримуватиме майже 190 тисяч гривень

18.11.2019 16:15 Бізнес

Завдяки земельним торгам, проведеним у листопаді 2019 року.

Завдяки земельним торгам, проведеним у листопаді 2019 року.

Під час земельних аукціонів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, сільгоспвиробники придбали права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею  85,5 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, терміном на 7 років, інформує прес-служба Держгеокадастру.

Ділянки розташовані за межами населеного пункту на території Бенянської сільської ради Берегівського району Закарпатської області.

За результатами аукціону річна орендна плата за користування земельними ділянками разом становить 189,19 тис. гривень. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджету сільської ради Берегівщини.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Нагадаємо, Держгеокадастр відкрив дані про земельні ділянки

Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
Читайте на ГК:"5 контейнерів із металічною ртуттю": закарпатець постане перед судом за спробу контрабанди отруйних речовин до ЄС
загрузка...