1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Біля Ужгорода зберуться представники автопрому України та закордону

18.11.2019 15:29 Бізнес ВАЖЛИВО

21 листопада, о 12:30, у с. Соломоново (Закарпатська область) на заводі «Єврокар» відбудеться «Форум ініціатив. Кластери».

21 листопада, о 12:30, у с. Соломоново (Закарпатська область) на заводі «Єврокар» відбудеться «Форум ініціатив. Кластери».

Зустріч організована Федерацією автопрому України (ФАУ) і компанією «Єврокар» за сприяння Німецько-Української промислово-торговельної палати, Торгового відділу Посольства Австрії, Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття», Федерації роботодавців України та Центру якості.

Основним лейтмотивом зустрічі має стати збір думок та пропозицій для подальшого економічного розвитку регіону та Закарпатської автомобільної кластерної ініціативи, а також презентація досягнень та потенціалу кластеру автомобілебудування.

Форматом форуму покликано об’єднати власників компаній, промисловців, виробників, керівників ключових підприємств, роботодавців, іноземних інвесторів та представників експертного середовища. Серед учасників заходу: власники топ-виробничих підприємств України та регіону, представники керівництва Федерації роботодавців України, представники уряду та місцевої влади, вищих навчальних закладів регіону, а також зарубіжні партнери.

Закарпаття є осередком кластерної ініціативи та піонером у розвитку кластеру автомобільної промисловості та інших високоточних виробництв. Програму заходу розраховано таким чином, що учасники матимуть можливість відвідати найбільші інноваційні підприємства регіону із залученням іноземних інвестицій та ознайомитися із досягненнями промисловості регіону.

«Форум ініціатив. Кластери» відбудеться за адресою: с. Соломоново, вул. Перемоги 46.

Початок о 12.30.

Нагадаємо, Ужгородський завод "Єврокар" робить найбільший вклад в українське автовиробництво

Читайте на ГК:На Закарпатті для вакцинації підготують ще вісім мобільних бригад медиків
Читайте на ГК:Відомо, скільки закарпатців вже вакцинували від Covid-19
Читайте на ГК:Закарпатському митнику, підозрюваному у вимаганні 00 хабаря, обрано запобіжний захід (ФОТО)
загрузка...