1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачівські перевізники скаржаться на нерентабельність рейсів

14.11.2019 09:52 Бізнес

В Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів .

В Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів .

Наразі уже на чотирьох маршрутах приватні автобуси не їздять взагалі. Це маршрут №1 ЗЗМАФ – вул. Свято-Михайлівська, №6 вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал, №13 вул. Гойди Юрія – вул. Тімірязєва Климента та №18 вул. Окружна – вул. Росвигівська.

При чому на останніх трьох перевізники розірвали договори. В асоціації перевізників міста Мукачева кажуть , на встановлення тарифів впливає багато факторів - підвищення заробітних плат , вартість паливо-мастильних матеріалів. Однак з того часу як ціни на паливо, мастильні матеріали, шини, акумулятори, амортизацію автобусів, техобслуговування та інші витрати зросли - тариф не переглядали.

До прикладу, якщо раніше вартість нового автобуса становила близько 500 000 гривень то зараз більше 2 000 000. Кажуть - опинилися в край скрутному становищі, працюють у збиток адже того що заробляють не вистачає навіть щоб покривати усі витрати. Тож наразі ініціювали чергове підняття ціни у маршрутках.

За сьогоднішніми цінами вартість проїзду мала б становити дев’ять з копійками гривень, однак для того аби перевізники протрималися хоча б на плаву ціна на проїзд повинна зрости мінімум на дві-три гривні - кажуть в асоціації перевізників міста Мукачева, бо нинішня ціна у п’ять гривень – нерентабельна. З відповідною пропозицію вже звернулися до Мукачівської міської ради.

Нагадаємо, в Мукачеві ТОП-боржники за водопостачання з'явились на білбордах.

Читайте на ГК:Рідні та близькі, відгукніться! Пацієнт лікарні в Мукачеві не пам’ятає, звідки він — Соцмережі (ФОТО)
Читайте на ГК:Ось такі вони, представники німецької нацменшини Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Покинуті напризволяще: закарпатка не знає, як врятувати дитину з рідкісною хворобою - ліків в Україні немає
загрузка...