1. Новини Закарпаття
  2. >

У "Слуги народу" обіцяють бізнесу створити єдині правила для всіх (ФОТО)

04.11.2019 15:36 Бізнес

4 листопада в Європейському бізнес-центрі голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха поділився планами роботи з представниками ділових кіл.

4 листопада в Європейському бізнес-центрі голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха поділився планами роботи з представниками ділових кіл.

На початку свого виступу Наталуха заявив, що бачить мета заходу як спробу перейти від "турборежиму до велопробігу". Важливо обговорити всі мінуси і зрозуміти, як діяти далі, стверджує народний депутат, повідомляє ASPI.

"Сьогодні ми зрозуміли одну річ, що питання інтелектуальної власності хвилює український бізнес передусім, а значить і нас теж. Ми плануємо створити єдині правила для всіх", - розповів Наталуха.

За його словами, "не всі сфери працюють, як хотілося б". У свою чергу, він готовий вислухати будь-які пропозиції для вирішення існуючих проблем.

"Сьогодні ми почули ідею про створення перевірок інтернет-торгівлі ринковим наглядом, оскільки багато виробників не мають своєї повної інформації щодо ФОП. А це означає, що людина, яка здійснила покупку будь-якого товару в інтернеті, навіть не зможе звернутися по допомогу. Нам важливо, щоб все було прозоро. Тому зараз гостро стоїть питання про єдині правила для всіх, з метою захисту прав власності. Важлива також підтримка промисловості та експорту, і я не маю на увазі - просто потримати за ручку. Ми будемо рухатися, і відстоювати інтереси українських виробників. І я готовий вислухати будь-які пропозиції для вирішення даних проблем", - стверджує голова профільного комітету.

Нагадаємо, в Ужгороді в рамках інвестиційного форуму кіноіндустрію розглядали як економічно привабливу галузь (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Раді схвалили збільшення акцизу на тютюнові вироби на 200%
Читайте на ГК:За тиждень середня ціна на бензин і дизпаливо на АЗС зросла на 1,25 гривні
загрузка...