1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Журналісти розповіли про купівельну спроможність угорців

24.10.2019 16:20 Бізнес

Середня купівельна спроможність на душу населення в Угорщині становить 7 416 євро, що становить приблизно половину від середнього по Європі.

Таким чином, Угорщина займає тридцяте місце, трохи нижче Польщі, повідомив портал myhungary.

У порівнянні з минулим роком відбулися деякі зміни в 20 медьє Угорщини. Комаром-Естергом і Фейер, а також Веспрем і Вац помінялися місцями, в той час як Чонград - увійшов в десятку кращих в цьому році, витіснивши Залу з десятого місця. Перше місце як і раніше займає столиця - Будапешт.

З 9 230 євро на людину жителі Будапешта мають майже на 25 відсотків більше, ніж в середньому по країні, але все ще на 37 відсотків менше, ніж в середньому по Європі згідно з даними дослідження GfK Purchaseing Power Europe 2019.

П'ять з двадцяти медьє Угорщини мають купівельну здатність вище середнього. Всі ці округи розташовані в столиці Будапешті та його околицях, і біля кордону з Австрією. Три чверті медьє Угорщини мають купівельну спроможність нижче середньої.

Останнє місце займає Саболч-Сатмар-Берег, жителі якого мають купівельну спроможність на душу населення 5 816 євро, що становить майже 78 відсотків від середнього по країні і 40 відсотків від середнього по Європі.

Читайте на ГК:В Угорщині знайшли труп українця
Читайте на ГК:Сьогодні в Угорщині відзначають День пам'яті угорського повстання 1956 року
Читайте на ГК:Орбан і Путін вплинули на ставлення Трампа до України, - WP
Стрічка