1. Новини Закарпаття
  2. >

Перехід на IBAN відтермінували на початок 2020 року

01.10.2019 23:34 Бізнес

Національний банк продовжив до 12 січня 2020 року перехідний період у впровадженні міжнародного стандарту банківського рахунку IBAN.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Таке рішення в Нацбанку прийняли на прохання Державної казначейської служби.

"У зв'язку зі зверненням Державної казначейської служби України для забезпечення виконання бюджетних програм в повному обсязі Національний банк прийняв рішення про продовження до 12 січня 2020 можливості заповнення кількох реквізитів в документах на переказ коштів", - повідомили в Нацбанку.

Тобто аж до 12 січня 2020 банки будуть приймати до виконання документи на переказ коштів, в яких заповнені або кілька реквізитів "Код банку" і "Рахунок", або рахунок за стандартом IBAN, а з 13 січня 2020 року - тільки рахунок за стандартом IBAN.

В Україні почали вводити IBAN з 5 серпня. Номер банківського рахунку за стандартом IBAN складається з 29 символів у такій послідовності:

- код країни (UA);

- контрольний розряд (2 цифри);

- код банку (6 цифр);- рахунок (довжина номера рахунку не фіксується, до 31 жовтня 2019 він може бути від 5 до 14 символів, з 1 листопада - від 5 до 19 символів).

Таким чином, в новому стандарті банківських рахунків за номером рахунку можна буде визначити банк, в якому цей рахунок відкрито.

Читайте на ГК:"Швидка" у місті за 10 хвилин: Кабмін прописав нові стандарти доступності послуг
Читайте на ГК:В ОБСЄ назвали дату розведення сил на Донбасі
Читайте на ГК:"Чому ми повинні кричати, що Крим наш?" Як Олег Винник після потрапляння на "Миротворець" пішов "у зраду" і виступив проти війни, - Страна
Стрічка