1. Новини Закарпаття
  2. >

Від розмитнення "єврономерів" отримали в рази більше від запланованого

27.09.2019 23:18 Бізнес

Бюджет-2019 передбачав, що розмитнення принесе 1 млрд грн, але за вісім місяців вже надійшло 7,1 млрд грн.

З січня по серпень 2019 року до держбюджету України надійшло в сім разів більше платежів від розмитнення "єврономерів", ніж очікувалося. Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради в п'ятницю, 27 вересня. 

Комітет з питань бюджету розглянув висновок Рахункової палати про результати аналізу виконання закону про держбюджет на 2019 рік у першому півріччі та інформацію про виконання державного бюджету в поточному році. 

"Відбулося значне перевиконання загального обсягу планових надходжень від митних платежів, отриманих під час митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів, ввезених на митну територію України та поміщених у митні режими транзиту або тимчасового ввезення в період з 01.01.2015 р. до дня набрання чинності закону від 08.11.2018 р. № 2611-VIII про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів", - зазначено в повідомленні. 

Відзначається, що такі платежі зараховуються до спеціального фонду державного бюджету і спрямовуються Пенсійному фонду: при річному плані в сумі 1 млрд грн за вісім місяців 2019-го надійшло 7,1 млрд грн, або в сім разів більше.

Нагадаємо, у Кабміні розповіли за нове розмитнення "єврономерів".

Читайте на ГК:Курс валют на наступний тиждень: гривня виросла до нового рекорду
Читайте на ГК:"Один кубик - один долар". У Кабміні розповіли за нове розмитнення "єврономерів"
Читайте на ГК:Україна боїться опинитися заручником політичних ігор Вашингтона, - Le Monde
Стрічка