1. Новини Закарпаття
  2. >

Збанкрутувала найстаріша у світі британська турфірма Thomas Cook

23.09.2019 23:50 Бізнес

Зараз на відпочинку по всьому світу перебувають 600 тисяч її клієнтів.

Найстаріша у світі британська туристична фірма Thomas Cook оголосила про припинення роботи. Зараз на відпочинку по всьому світу перебувають 600 тисяч її клієнтів, повідомило ВВС

Зазначають, що компанія давно зазнавала фінансових труднощів і останнім часом вела переговори про реструктуризацію боргів з основним акціонером - китайською Fosun Tourism Group і кредиторами.

"Незважаючи на значні зусилля, ці обговорення не привели до укладення угоди між акціонерами компанії і новими кредиторами. Тож компанія прийшла до висновку, що не має іншого вибору, крім негайно почати примусову ліквідацію", - йдеться в заяві компанії.

Голова Thomas Cook Пітер Фанкхаузер заявив, що глибоко шкодує про те, що йому та іншим членам ради директорів не вдалося домогтися успіху в переговорах, і перепросив "мільйони клієнтів, тисячі співробітників, постачальників і партнерів" компанії.

"Це дуже сумний день для компанії, яка стала піонером пакетного відпочинку і зробила можливими подорожі для мільйонів людей по всьому світу", - сказав Фанкхаузер.

Зараз на відпочинку за кордоном перебувають близько 600 тис. осіб, які скористалися послугами Thomas Cook, близько 150 тисяч з них - громадяни Великобританії. Їх поверненням на батьківщину буде займатися британське Управління цивільної авіації (CAA).

Читайте на ГК:Офіційно названо ім'я вбивці Михайла Круга (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Модель Кендалл Дженнер порівняли з твариною (ФОТО)
Читайте на ГК:У Великобританії виявлено кладовище старих Жигулів (ФОТО)
Стрічка