1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В бюджет Закарпаття сплачено понад 2,3 млн грн транспортного податку

18.09.2019 18:08 Бізнес

Протягом січня-серпня 2019 року до місцевого бюджету Закарпатської області сплачено 2 млн 349 тис. грн.

Протягом січня-серпня 2019 року до місцевого бюджету Закарпатської області сплачено 2 млн 349 тис. грн.

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі:

- з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно);

- середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. У 2019 році це понад 1 564 875 грн (4173 х 375).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування транспортним податком. Звітний податковий період дорівнює календарному року.

Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Фізичні особи сплачують транспортний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, а юридичні особи – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Нагадуємо, що за транспортні засоби, придбані протягом року, транспортний податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт – проведено реєстрацію транспортного засобу.

У разі, якщо місяць в якому придбано транспортний засіб і місяць, в якому проведено процедуру його державної реєстрації, є різними, то сплачуватись транспортний податок повинен з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

Зауважимо, що перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2019 році розміщено на сайті Мінекономрозвитку. Також можна скористатись калькулятором розрахунку середньоринкової вартості легкових автомобілів, повідомив Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатськiй областi.

Нагадаємо, нардеп із Закарпаття "засвітив" Rolex за 380 000 гривень.

Читайте на ГК:Відомо, на яких вулицях в Ужгороді буде відсутнім водопостачання
Читайте на ГК:"Між двома зонами": Олексій Петров про ситуацію з коронавірусом на Закарпатті
Читайте на ГК:В Ужгороді на одній із вулиць обмежено рух автотранспорту
загрузка...