1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, скільки в Україні елітних авто

16.08.2019 22:48 Бізнес

Автомобілі преміального класу становлять 0,05% від загального автопарку України, але за них сплачено 90 млн транспортного податку.

В Україні станом на 1 серпня було зареєстровано 3588 елітних автомобілів, за які сплачено 90 млн гривень транспортного податку. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, опубліковані в п'ятницю, 16 серпня. Від загального автопарку України автомобілі преміального класу становлять 0,05%.

Йдеться про автомобілі, дорожчі за 1,57 млн ​​гривень, вік яких не перевищує п'яти років. Об'єм двигуна таких авто не має значення, а кожна конкретна модель вноситься до реєстру, який щороку оновлює Міністерство економічного розвитку і торгівлі. У середньому за одну машину сплачено по 25 тисяч гривень транспортного податку. 

Транспортний податок потрібно платити за місцем реєстрації автомобіля. Для фізичних осіб термін сплати податку становить 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, а для юридичних потрібна оплата авансовими внесками щокварталу до 30-го числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Читайте на ГК:Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ
Читайте на ГК:Україна забезпечена газом на цю зиму, - «Нафтогаз»
Читайте на ГК:"1000 гривень": в обіг випустять банкнот на 5 млрд грн - НБУ (ВІДЕО)
Стрічка