1. Новини Закарпаття
  2. >

Мінфін не влаштовує курс гривні до долара

15.08.2019 13:52 Бізнес

У Міністерстві фінансів заявили, що неточні прогнози щодо курсу гривні щодо долара впливають на стабільне невиконання доходів за такими категоріями, які залежать від курсу.

Міністерство фінансів України направило в Національний банк запити щодо того, чи будуть уточнення прогнозу курсу валют на 2020-2022 роки. Про це міністр Оксана Маркарова написала на своїй сторінці у Facebook у середу, 14 серпня.

Міністр нагадала, що в травні уряд затвердив макропрогноз на три роки і він і є базою для проекту держбюджету на 2020 рік. Однак, з огляду на результат 7 місяців 2019 року, очевидно зміцнення гривні.

"Тому що у той час як український бізнес / компанії-експортери нарікають на посилення гривні, що впливає на їхню конкурентоспроможність, для Мінфіну головне щоб бюджет, який ми плануємо, був реалістичним, а це означає, що він повинен базуватися на максимально можливому точному прогнозі", - написала Маркарова.

Міністр хоче попередити ситуацію 2018-го і особливо 2019 року, коли курс з прогнозу був стабільно вище фактичного, "і як результат впливає на стабільне невиконання доходів за тими категоріями, які залежать від курсу".

Читайте на ГК:"Молоду Україну підривають старі демони, і у цих демонів є ім'я: олігархи", - Le Monde
Читайте на ГК:НБУ з жовтня виводить з обігу дрібні монети
Читайте на ГК:Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ
Стрічка