1. Новини Закарпаття
  2. >

"Укрзалізниця" хоче знову підвищити ціни на квитки

12.08.2019 16:50 Бізнес

У компанії заявляють, що мають високий попит і низькі ціни на пасажирські перевезення, які не покривають собівартості.

У компанії заявляють, що мають високий попит і низькі ціни на пасажирські перевезення, які не покривають собівартості.

"Укрзалізниця" проситиме в уряду дозволу підвищити ціну на пасажирські квитки до рівня собівартості перевезень. Про це розповів глава компанії Євген Кравцов в інтерв'ю УНІАН, яке було опубліковано в понеділок, 12 серпня.

Кравцов повідомляє, що зараз пасажирські перевезення для підприємства є збитковими.

"У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави. Укрзалізниця повинна надавати послуги державі не нижче від собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити перевезення беззбитковими для компанії", - сказав він.

Водночас Кравцов каже, що повністю задовольнити попит в сезон відпусток і в літній період - неможливо.

"Тим не менш, нам необхідно збільшити парк на 15-20 відсотків, щоб спокійно проходити пікові періоди. Зараз у нас близько трьох тисяч вагонів, потрібно ще приблизно п'ятсот", - додав він.

Разом з тим, Кравцов зазначив, що бачить вирішення цієї проблеми не тільки в закупівлі вагонів, але і в переході на швидкісний режим.

Читайте на ГК:Курс валют на 9 липня: Нацбанк трохи опустив гривню
Читайте на ГК:"Можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах": 1 вересня діти підуть до школи, - Віктор Ляшко
Читайте на ГК:"Плати дорого за гектари або продавай дешево": навіщо Рада хоче ввести новий податок напередодні відкриття ринку землі, - Страна