1. Новини Закарпаття
  2. >

«Буде зниження ціни, питання в тому, наскільки»: В Україні знизяться ціни на бензин - Економіст (ВІДЕО)

11.08.2019 21:39 Бізнес

В найближчі тижні в Україні можуть знизитися ціни на бензин на 3-5% в зв'язку зі зміцненням курсу гривні по відношенню до долара.

В найближчі тижні в Україні можуть знизитися ціни на бензин на 3-5% в зв'язку зі зміцненням курсу гривні по відношенню до долара.

Такий прогноз озвучив в ефірі "OBOZTV" економіст Ілля Несходовський. Серед факторів, що впливають на вартість бензину в Україні, експерт також назвав падіння світових цін на нафту.

На питання, як вплине зниження курсу долара на вартість бензину, експерт зазначив: "Вплине, але цей вплив має певний лаг. Це не станеться завтра-післязавтра. Зазвичай, це два тижні. Будуть нові закупівлі".

"Я думаю, що буде зниження ціни, питання в тому, наскільки. У нас є введення додаткового податку на дизельне паливо на 3,75%. Це позначиться на ринках, але буде згладжено курсом долара. Тому зниження цін на дизельне паливо буде мінімальним. А на бензин буде близько 3-5% зниження вартості, але не більше", – спрогнозував економіст.

Також Несходовський зазначив, що ціна на бензин буде визначатися за світовими цінами на нафту. Як пояснив експерт, уповільнення темпів зростання світової економіки свідчить про те, що ціни зростати не будуть.

Читайте на ГК:У Кабміні назвали терміни запуску 5G в Україні
Читайте на ГК:Netflix знімає в Україні фільм з Ван Дамом
Читайте на ГК:Хорватія до 15 серпня продовжила діючі умови в’їзду для українців – посол