1. Новини Закарпаття
  2. >

Ціна на золото піднялася до рекордного рівня

07.08.2019 16:53 Бізнес

Дорогоцінний метал дорожчає завдяки підвищеному попиту на захисні активи на тлі побоювань ескалації торгової війни між США і Китаєм.

Дорогоцінний метал дорожчає завдяки підвищеному попиту на захисні активи на тлі побоювань ескалації торгової війни між США і Китаєм.

Вартість унції золота вперше з 2013 року перевищила $1500. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна  в середу, 7 серпня. Відзначається, що котирування золота піднімалися в ході торгів на 1,47%, до $1506,05 за унцію. З початку року дорогоцінний метал подорожчав на 17%.

"Золото, що відноситься до категорії активів "надійної гавані", дорожчає на тлі обвалу світових фондових ринків. Падіння викликане погрозами США ввести нові мита на імпорт китайських товарів і обіцянками Пекіна дати симетричну відповідь на такі протекціоністські заходи", - йдеться в повідомленні. 

Крім того, в останні тижні Федеральна резервна система (ФРС) знизила розмір базової процентної ставки, а Європейський центральний банк (ЄЦБ) і Банк Японії сигналізували про готовність піти на такий захід у майбутньому.

У середу ЦБ Індії та Нової Зеландії знизили ставки сильніше за очікування ринку. Зі зниженням ставок підвищується привабливість дорогоцінних металів як інструментів для інвестицій. Аналітики ринку вважають, що ціна золота може досягти $1,6 тис. за унцію. Спотові ціни на срібло в середу піднімалися до максимальної за рік позначки - $16,808 за унцію.

Читайте на ГК:Ubisoft представили нову технологію
Читайте на ГК:Кіт пройшов 64 км, щоб повернутися додому (ФОТО)
Читайте на ГК:У Китаї завершили роботу над глобальною навігаційною системою Beidou-3