1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Хімчистка килимів та м'яких меблів у Виноградові: послуга стає дедалі популярнішою

06.08.2019 15:13 0 Бізнес ПРОМО Автор: Голос Карпат

127 килимів, ковролінів та понад 74 одиниці м'яких меблів у Виноградові отримали "нове життя" завдяки професійній хімчистці. За перший рік своєї роботи у Виноградові "Універсальний прибиральник" уже здобув прихильність сотень клієнтів.

Послуга хімчистки килимових покриттів і меблів на території замовника ("на дому") стала дуже популярною у Виноградові, Хусті і Тячеві. І не дивно, адже забруднений диван або килим - це не тільки питання естетичного характеру. Самотужки і без професійних інструментів людині дуже важко очистити тканини і ворс від пилових кліщів, бактерій, плісняви, досягти свіжості і дійсної чистоти.

- Кожен, хто хоч раз прав свій килим, міг помітити, що після цього він забруднювався ще швидше, ніж раніше. Це тому, що у ворсинах килима чи оббивці меблів залишки миючого засобу змішуються з брудом і утворюють більш стійкі забруднення. У нас же спеціальна машина впорскує воду з миючим засобом та відразу вакуумно видаляє розчин разом із забрудненням, - розповів представник "Універсального прибиральника" у Виноградові.

Клінінгова компанія “Універсальний Прибиральник” працює в Україні уже понад 12 років. Її представництва є у більш, ніж 40 містах. Зокрема, філія у Виноградові відкрилася у 2018 році. З того часу, як розповів директор філії Іван Шутко, послугою хімчистки килимів та м'яких меблів скористалося понад 200 клієнтів з Виногрдова, Хуста, Тячева та околиць.

Працівники «Універсального прибиральника» проходять спеціальне навчання. Використовуються виключно професійне обладнання й професійні миючі засоби, дія яких спрямована не тільки на очистку, а й, що надзвичайно важливо, на продовження життя меблям, підлозі та іншим поверхням. Усі засоби сертифіковані, мають висновки санітарно-епідеміологічної служби. Вони гіпоалергенні та абсолютно безпечні навіть для дітей і тварин, запевнили в компанії.

- Надійне і порядне підприємство. Мають ексклюзивне якісне обладнання, послуги надають за доступними цінами. Звертаємось постійно, жодного разу не підводили. Кваліфікований досвідчений персонал. Рекомендуємо! - поділився відгуком директор TUI Виноградів Федорко Степан Степанович.

- Ми замовляли хімчистку стільців і ковроліну. Дуже задоволені якістю роботи "Універсального прибиральника". Результат себе виправдав, тому можемо сміливо рекомендувати їх як професіоналів своєї справи., - підтвердив схвальну оцінку директор Виноградівської філії Райфайзен Банк Аваль Черничко Володимир Володимирович.

Як додав директор виноградівського представництва "Універсального прибиральника" Іван Шутко, популярність послуги хімчистки килимів, ковролінів та м'яких меблів багато в чому обумовлена і доступною вартістю такого виду прибирання. Зокрема, збір та доставка - безкоштовні, оплата - по квадратних метрах.

Звернутися за прорахунком та безкоштовною консультацією потрібно за телефонами 099 384 72 32,097 776 85 84 та 063 383 82 74.

УВАГА!

Дізнатися більше про цю та інші клінінгові послуги (миття вікон, вітрин і фасадів, контрактне прибирання, прибирання після ремонту і будівництва) можна на сайті компанії та її facebook-сторінці.