1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Тячівській ОТГ розглянули проблеми агрокооперації

22.07.2019 19:12 Бізнес

У Тячівській ОТГ відбувся семінар «Роль агрокооперації в підвищенні економічної спроможності Тячівського району».

 Захід організував Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

«Основна увага семінару була зосереджена на створенні кооперативів, – розповів радник із питань регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС Микола Сюсько. – Це особливо актуально для Тячівського району, оскільки зараз в одному з найбільших районів України немає жодного діючого кооперативу. Зважаючи на потенціал Тячівської та Вільховецької ОТГ, створення кооперативів в громадах є на часі. Про це говорили й учасники семінару, зазначаючи, що в районі працюють ініціативні фермери, які хочуть створювати кооперативи для розвитку своєї справи».

Учасників семінару привітали директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук та голова Тячівської ОТГ Іван Ковач. Навчання провела експертка з питань сільськогосподарської кооперації Людмила Шурковська.

Пані Людмила, зокрема, ознайомила присутніх із успішними практиками сільськогосподарської кооперації України та пояснила особливості досвіду, які можна було б використати для ОТГ Тячівського району. Також експертка роз’яснила організаційно-правові аспекти створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів, докладно зупинилася на виборі кооперативної моделі відповідно до передумов розвитку громад та бізнес-плануванню кооперативної моделі.

На завершення семінару учасники отримали інформацію про державні програми підтримки фермерства в Україні, а також про залучення недержавних ресурсів для розвитку кооперативних організацій, інформує Закарпатський ЦРМС.  

Нагадаємо, у Баранинській та Перечинській ОТГ впроваджують громадські бюджети

Читайте на ГК:Для любителів екстриму: у Тячеві оновили майданчик для скейт-парку ( ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Тячівщині люди протестують проти вишки зв'язку на шкільному подвір'ї (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Тячівська міськрада оголосила про конкурс проектів "Громадський бюджет Тячівської ОТГ-2020"
Стрічка