1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Воловеччині безробітна відкрила власний магазин

25.06.2019 14:16 Бізнес

Розпочати власну справу - нелегкий шлях, адже дуже важливо знайти свою нішу.

Розпочати власну справу - нелегкий шлях, адже дуже важливо знайти свою нішу.

Над цим питанням Галина Беца замислилася, коли втратила роботу і звернулася по допомогу до Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Будучи безробітною, Галина отримала консультації фахівців щодо започаткування та ведення власної справи, відвідала семінар «Як розпочати власний бізнес?». Після участі у ньому вона вже більше не вагалася.

Галина зізналася:

«Процес продажу завжди приносить мені задоволення. Велике бажання займатися улюбленою справою та працювати на себе в мене було давно. Але острах перед невідомим весь час стримував. Більш за все мене хвилювало питання, чи вистачить коштів розпочати власний бізнес, тому я вирішила реалізувати свою мрію за допомогою служби зайнятості».

Робота продавця насправді цікава. На перший погляд немає нічого складного. Проте щодня слід бути готовим до зустрічі з клієнтами з різними характерами, успішно презентувати товар. Треба порозумітися з покупцем, вміти його зацікавити, донести справжню цінність товару, створивши йому ефективну рекламу. Головними атрибутами продавця дедалі частіше стають усмішка й бажання вислухати покупця переконати його в правильності вибору. Спілкування з таким продавцем викликає позитивні емоції у потенційних покупців, які часто переходять до розряду постійних. Але подібним фахівцем може стати далеко не кожен.

Саме таким професіоналом своєї справи є пані Галина. Ініціативна жінка з досвідом роботи у сфері торгівлі твердо вирішила відкрити власну справу. Невдовзі вона блискуче захистила бізнес – план на тему: «Роздрібна торгівля продовольчими товарами». При цьому від служби зайнятості отримала одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На цей час Галина зареєструвалась як підприємець, орендувала приміщення й почала працювати. У її магазині можна придбати високоякісні та екологічно чисті продовольчі товари за доступними цінами.

Сьогодні вона вже роботодавець і будує плани на майбутнє з подальшого розширення свого бізнесу, а службі зайнятості вдячна за досягнення своєї мети, повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості.

Нагадаємо, сьогодні суд вирішить "рейдерську" справу ужгородського магазину "Корзо"

Читайте на ГК:Закарпатець, який до смерті забив рідну сестру, відсидить сім років
Читайте на ГК:На Закарпатті знайшли гриб-рекордсмен (ФОТО)
Читайте на ГК:"Ungvar Bicycle Open Air": на Закарпатті відбудеться масовий велозаїзд (АНОНС)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська