1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Британський інвестор спростував інформацію про причетність до рейдерського захоплення підприємства у Мужієві

14.06.2019 08:17 Бізнес

Британська компанія Gofer Mining PLC зіткнулася з інформаційними атаками "українсько-російської мафії" через бажання інвестувати в Мужіївське родовище на Закарпатті.

Про це заявив директор, керівник операцій в Україні Gofer Mining PLC Олександр Маштепа, повідомляє "Гордон".

Інформація про те, що британська компанія Gofer Mining PLC причетна до рейдерського захоплення підприємства із розроблення поліметалевих руд у Закарпатті, не відповідає дійсності. Про це виданню "ГОРДОН" заявив директор, керівник операцій в Україні Gofer Mining PLC Олександр Маштепа.

12 червня компанія Avellana Gold заявила, що у травні 2019 року особи, які представляють компанію BVI Cengart Financial Inc., – Олександр Маштепа, Дмитро Зайцев та Володимир Гуртовий – почали публічно стверджувати, що вони є інвесторами Мужіївського родовища, але насправді там понад рік працює саме Avellana Gold. У компанії додали, що Cengart Financial Inc. указано засновником Gofer Mining PLC.

У Gofer Mining PLC відреагували на цю інформацію, заявивши, що Avellana Gold зареєстровано на Кіпрі і вона пов'язана з представниками колишньої влади України.

"Саме ці особи свого часу й були пов'язані з доведенням до банкрутства і розкраданням майна державної компанії "ТОВ "Закарпатполіметали". За цими фактами правоохоронні органи України розслідують кримінальні провадження, у чому ви можете переконатися в Єдиному реєстрі судових рішень. Із відкритих джерел інформації, реєстру судових рішень, відомостей кримінальних справ відомо, що майно ТОВ "Закарпатполіметали" було незаконно продано "Карпатській рудній компанії". Суд визнав такий продаж недійсним, триває процес повернення майна. Судовими рішеннями було повернуто боржнику інші активи, про перероблення яких заявляє нараз іAvellana Gold Ltd.", – ідеться в заяві.

Окрім того, у межах кримінальної справи, яку розглядають у суді, встановлено факт завдання саме "Карпатською рудною компанією" шкоди та збитків ТОВ "Закарпатполіметали" в розмірі 11 млн грн, стверджує Маштепа.

"На жаль, останнім часом наша компанія зіткнулася з інформаційними атаками і поширенням відверто неправдивих відомостей у ЗМІ та деякими блогерами. Усе це організовано українсько-російською мафією, яка фактично захопила родовище", – додав він.

Маштепа заявив, що Gofer Mining PLC законно стала інвестором ТОВ "Закарпатполіметали". Компанія хоче вкласти у видобування поліметалевих руд у Закарпатті 250 млн фунтів.

Мужіївське родовище – єдине в Україні, яке має затверджені запаси золота.

Нагадаємо, компанія Avellana Gold стверджує, що інформація у ЗМІ про британського інвестора в Мужієво не відповідає дійсності

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка