1. Новини Закарпаття
  2. >

Понад 300 тисяч закарпатців отримають повідомлення про сплату земельного податку

07.06.2019 12:57 Бізнес

В Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що наразі триває робота щодо обчислення громадянам – власникам землі та землекористувачам земельного податку.

В цьому році податкові повідомлення – рішення про сплату податку будуть направлені понад 300 тис. громадянам.

Відповідно до ст.286 ПКУ податкові повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку направляються (вручаються) громадянам до 1 липня.

Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Нагадуємо, що у разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нього виникло право власності. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Фахівці фіскальної служби області звертається до власників земельних ділянок з проханням сплатити податок своєчасно і в повному обсязі!

Варто взяти до уваги, що платники земельного податку мають право звернутися з письмовою заявою до органу фіскальної служби за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

- розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності (користуванні);

- права на користування пільгою зі сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними фіскальної служби та даними, підтвердженими на підставі оригіналів відповідних документів на право власності, користування пільгою, проводиться перерахунок суми податку і надсилається (вручається) нове податкове повідомлення – рішення, повідомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, жителі Нового району в Ужгороді обурені сусідством з ромами.

Читайте на ГК:На Закарпатті очікують перші заморозки в сезоні
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Берегова та Міжгірщини 21 вересня 2019 року
Читайте на ГК:Коло царя так не ходять, як горяни Карпат біля своєї корови (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка