1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«БеркутБуд» провів День філії у Хусті та відзначив 31-й рік з часу заснування фірми

29.05.2019 18:50 0 Бізнес
 

Торговий комплекс «БеркутБуд», який спеціалізується на продажі будівельних матеріалів в Закарпатті, має гарну традицію проведення Днів філій.

Це своєрідний звіт колективу за рік, а також дружня зустріч колег з цілої області, де вони можуть обмінятися досвідом і поділитися власними напрацюваннями. Всього в області працює 8 філій і 2 логістичні склади «БеркутБуду».

Цього разу місцем зустрічі було визначено Хуст. Ця філія є однією з найстарших і стратегічно важливих на фірмі.

-         Хустська філія з’явилася у 1996 році. Ми ретельно займалися пошуком території, приміщення, тому що Хуст фактично є географічним центром Закарпаття. Із самого початку ми враховували, що вона знаходитиметься на перетині сполучень Ясіня-Виноградово-Іршава-Тячів. Потім пішли далі – створили логістичний центр, щоб не заважати філії розвиватися як роздрібному центру. Відтак склад і магазин функціонують окремо, але доповнюють один одного, - пояснив генеральний директор ТК «БеркутБуд» Андрій Сугай.

Інспектуючи філію чи склад, усі учасники зібрання заповнюють анкети, де фіксуються дані та оцінки щодо викладки товару, охайність приміщення, ввічливість та компетентність працівників, навіть корпоративний дух у колективі. Відразу на місці усі коментують побачене, дають слушні поради та настанови. Хустською філією в цілому інспекція залишилася задоволеною.

-         Це заслуга не моя, а всіх нас, - прокоментував керівник філії Сергій Бойко. - Тобто без колективу фактично нічого би не зробилося, філія би не процвітала і порядку би не було. Тому, в першу чергу, дякую всім колегам, що не підвели і ми достойно себе представили. Будемо старатися ще більше.

Окрім керівництва компанії та колег з інших районів, на День філії прийнято запрошувати партнерів фірми. Хустянин Василь Дівинець працює прорабом і вже давно користується послугами «Беркута». Каже, задоволений і асортиментом, і тим, як працює тут персонал.

-         На Хустській філії ми буваємо і по 2 рази на день. Це не проблема, і якщо є якісь питання, то відразу їх вирішуємо на місці з колективом. Наприклад, якщо не вистачає чогось по асортименту і потрібно дозамовити. Оперативно все вирішують. Працюють, я би сказав, на 99,9%, - підкреслив гість.                                                     

Користуючись нагодою зустрічі у складі представників усіх філій, 25 травня «беркутівці» відзначили ще одну подію – 31 рік з часу заснування фірми. З цього приводу і торт тематичний організували, і кульками корпоративних кольорів прикрасили приміщення. Вийшло камерне душевне святкування поважної дати, адже мало хто із закарпатських компаній може похизуватися такою історією.

-         31-й рік минув добре. Завершили серйозні аналітичні і організаційні структурування фірми в Ужгороді. Пріоритетом визначили зростання продажів, підсилення аналітичного управлінського потенціалу. Працюємо над покращення транспортної логістики, збільшенням асортименту, що дозволить повністю задовольнити потреби партнерів і забезпечити ріст філіальних продаж. Тому планів багато, колектив хороший, настрій чудовий. Є над чим працювати, є цілі, тож будемо рухатися далі, - запевнив Андрій Сугай.

Нагадаємо, ТК «БеркутБуд» на Закарпатті працює з 1988 року. За цей час завоював серйозний авторитет як серед покупців, так і партнерів. У магазинах фірми представлено 7 тис. позицій товарів для будівництва та ремонту від фундаменту до даху.

Читайте на ГК:У Хустському районі створили три перші пралісові пам’ятки природи
Читайте на ГК:Хлопчик з Хуста потребує допомоги (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Хотів згоріти живцем: закарпатець помер у лікарні від сильних опіків
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська