1. Новини Закарпаття
  2. >

Податківці розповіли, що декларують зірки шоу-бізнесу

10.05.2019 23:35 Бізнес

Багато хто з артистів працюють як суб'єкти підприємницької діяльності, проте "далеко не завжди є зразковими платниками податків".

Багато хто з артистів працюють як суб'єкти підприємницької діяльності, проте

Дехто із зірок українського шоу-бізнесу не декларує свої доходи взагалі, декларує їх відсутність чи вкрай незначні суми - наприклад, декілька гривень. Про це у Facebook написав в.о. заступника глави Державної фіскальної служби Євген Бамбізов. 

Він зазначив, що багато які артисти працюють як суб'єкти підприємницької діяльності, проте "далеко не завжди виступають зразковими платниками податків". 

"Нерідко взагалі забувають, що є такими ж декларантами доходів, як і їхні глядачі. Напевно, через занадто щільні графіки гастролей і репетицій. Або ж - декларують відсутність доходів, а то й узагалі незначні суми (наприклад, декілька сотень чи навіть - декілька грн)", - написав Бамбізов. 

Також, за його словами, зірки часто забувають задекларувати доходи, отримані за кордоном. "Імен для прикладу - купа. Ганна Седокова, Ані Лорак, DZIDZO, Камалія, Андрій Хливнюк (Бумбокс), Позитив (Время и Стекло), Марія Яремчук, Амадор Лопес, а також... MARUV і її суперниці в нацвідборі Євробачення - Tayanna і О.Зарицька (KAZKA), зірки спорту - В.Ломаченко, Е.Світоліна, О.Усик - і багато інших загальновідомих персон", - уточнив заступник глави ДФС. 

При цьому, зазначає Бамбізов, ці артисти на вигляд цілком забезпечені люди і ведуть відповідне до цього публічне життя. Разом з тим представник ДФС повідомив, що є й рекордсмени за декларуванням. Двоє відомих ведучих, за його словами, задекларували 158 млн і 26 млн грн.

Серед співаків рекорд - 11,8 млн грн. 

Бамбізов зазначив, що ДФС продовжує відпрацьовувати інформацію про артистів, ведучих, музикантів, спортсменів та інших відомих декларантів.

Читайте на ГК:На Запоріжжі мати копала тунель до сина у в'язницю, щоб допомогти йому втекти (ФОТО)
Читайте на ГК:Штаб ООС нарахував 14 обстрілів за тиждень перемир’я на Донбасі
Читайте на ГК:В Україні з початку року на водоймах загинуло 800 осіб, з них майже 80 - діти
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська