1. Новини Закарпаття
  2. >

Податківці розповіли, що декларують зірки шоу-бізнесу

10.05.2019 23:35 Бізнес

Багато хто з артистів працюють як суб'єкти підприємницької діяльності, проте "далеко не завжди є зразковими платниками податків".

Дехто із зірок українського шоу-бізнесу не декларує свої доходи взагалі, декларує їх відсутність чи вкрай незначні суми - наприклад, декілька гривень. Про це у Facebook написав в.о. заступника глави Державної фіскальної служби Євген Бамбізов. 

Він зазначив, що багато які артисти працюють як суб'єкти підприємницької діяльності, проте "далеко не завжди виступають зразковими платниками податків". 

"Нерідко взагалі забувають, що є такими ж декларантами доходів, як і їхні глядачі. Напевно, через занадто щільні графіки гастролей і репетицій. Або ж - декларують відсутність доходів, а то й узагалі незначні суми (наприклад, декілька сотень чи навіть - декілька грн)", - написав Бамбізов. 

Також, за його словами, зірки часто забувають задекларувати доходи, отримані за кордоном. "Імен для прикладу - купа. Ганна Седокова, Ані Лорак, DZIDZO, Камалія, Андрій Хливнюк (Бумбокс), Позитив (Время и Стекло), Марія Яремчук, Амадор Лопес, а також... MARUV і її суперниці в нацвідборі Євробачення - Tayanna і О.Зарицька (KAZKA), зірки спорту - В.Ломаченко, Е.Світоліна, О.Усик - і багато інших загальновідомих персон", - уточнив заступник глави ДФС. 

При цьому, зазначає Бамбізов, ці артисти на вигляд цілком забезпечені люди і ведуть відповідне до цього публічне життя. Разом з тим представник ДФС повідомив, що є й рекордсмени за декларуванням. Двоє відомих ведучих, за його словами, задекларували 158 млн і 26 млн грн.

Серед співаків рекорд - 11,8 млн грн. 

Бамбізов зазначив, що ДФС продовжує відпрацьовувати інформацію про артистів, ведучих, музикантів, спортсменів та інших відомих декларантів.

Читайте на ГК:Аналітики висловили прогноз, щодо американської валюти на кінець року
Читайте на ГК:Став відомий склад збірної України на найближчі матчі відбору на Євро-2020
Читайте на ГК:"Готуємося до зупинки транзиту з 1 січня". Чому переговори по газу виявилися просто "розмовами" і до чого готуватися Україні взимку, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка