1. Новини Закарпаття
  2. >

Китайці їдуть у США для укладення торговельної угоди - Трамп

08.05.2019 17:10 Бізнес

Китайська делегація прямує для консультацій у США, незважаючи на заяви Трампа про нові мита з 10 травня.

Китайська делегація прямує для консультацій у США, незважаючи на заяви Трампа про нові мита з 10 травня.

Президент США Дональд Трамп у середу, 8 травня, заявив, що до Вашингтона для укладення торговельної угоди їде віце-прем'єр Держради Китаю Лю Хе. 

"Китай щойно повідомив нам, що вони [віце-прем'єр] зараз прибувають у США для укладання угоди. Подивимося, але я дуже задоволений щорічними зборами на суму у більш ніж $ 100 млрд, що поповнюють скарбницю США ... чудово для США, недобре для Китаю! " - написав американський президент у Twitter. 

Водночас агентство Reuters повідомляє, що у збірнику офіційних документів уряду США - Федеральному реєстрі - опублікована інформація про те, що з 10 травня Вашингтон збільшує з 10% до 25% мита на китайську продукцію на суму $200 млрд. У зв'язку з цим повідомлялося, що Китай має намір скасувати торговельні консультації зі США. 

За даними агентства, Вашингтон отримав з Китаю 6 травня проект торгової угоди між країнами, до якої не ввійшли більшість вимог США. У кожній із семи глав проекту торгової угоди Китай скасував свої зобов'язання зі зміни законів у відповідь на основні скарги з боку США, які спонукали країну почати торгову війну. 

Зокрема, до проекту угоди не ввійшло більш жорстке законодавство в таких галузях, як крадіжка інтелектуальної власності та комерційних секретів, маніпуляції з валютою, порушення конкуренції, примусова передача технологій, ускладнення доступу до фінансових сервісів. 

За словами джерела агентства, останній раунд переговорів між країнами пройшов дуже погано, тому що "Китай став жадібним".

"Переговори були настільки поганими, що справжнім сюрпризом стало те, що Трамп дочекався неділі, щоб вибухнути", - сказав він. 

Нагадаємо, що в Україні прискорюється зростання цін на продукти.

Читайте на ГК:Венеція на карантині: в каналах плавають медузи, косяки риб та лебеді (ВІДЕО, ФОТО))
Читайте на ГК:Вийшла п'ята версія сервісу відеоконференцій Zoom
Читайте на ГК:З 24 квітня на GeForce Now НЕ буде доступу до ігор Microsoft Xbox Game Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters і Klei Entertainment.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська