1. Новини Закарпаття
  2. >

На українських ринках зростає вартість минулорічної картоплі

05.05.2019 12:37 Бізнес

Також на ринку присутня імпортна картопля нового врожаю виробництва Італії.

Також на ринку присутня імпортна картопля нового врожаю виробництва Італії.

Як повідомляють експерти проекту EastFruit з посиланням на учасників ринку, за вихідні торішня картопля на українському ринку стала ще дорожче.

Так, на сьогоднішній день виробники відвантажують картоплю врожаю 2018 року по 11-18 грн / кг ($ 0,41-0,67 / кг) в залежності від якості, сорту і обсягу партії, що практично на 80% дорожче, ніж наприкінці минулого тижні. Для порівняння: картоплю на ринку України тиждень тому пропонували до продажу не дорожче 9 грн / кг ($ 0,34 / кг).

За словами операторів ринку, підвищувати ціни на картоплю фермерам вдається за рахунок сезонного скорочення пропозиції в умовах стабільного попиту. Також варто відзначити, що оптові компанії нерідко скаржаться на брак якісної картоплі у виробників, що не дозволяє їм сформувати достатню кількість партій для закупівлі.

Також на ринку присутня імпортна картопля нового врожаю виробництва Італії. Ціни на ранню продукцію стартують від 40 грн / кг ($ 1,49 / кг). Але через високу вартість попит на дану продукцію залишається стриманим.

Читайте на ГК:Нацбанк вводить в обіг нову ювілейну 10-гривневу монету (ФОТО)
Читайте на ГК:Брежнєва розповіла, чим так "пристрасно" займається з Меладзе на карантині (ФОТО)
Читайте на ГК:МОЗ очікує пік коронавірусу протягом тижня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська