1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Мукачівщині говорили про шляхи розвитку економічного потенціалу район

04.05.2019 19:31 Бізнес

На Закарпатті днями відбувся семінар, присвячений економічному розвитку Мукачівщини.

На Закарпатті днями відбувся семінар, присвячений економічному розвитку Мукачівщини.

Захід організувади спільно департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА та Закарпатський ЦРМС, створений за підтримки «Програми «U-LEAD з Європою» та Мінргіону України.

Це вже шостий захід такого типу. Раніше відбулися семінари в інших районах Закарпаття. Участь у навчанні взяли директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук, радник із питань регіонального розвитку Микола Сюсько, а також голови сільрад, представники райдержадміністрації та районної ради. 

За словами Миколи Сюська, під час заходу учасники обговорили багато актуальних питань, які стосувалися Державного фонду регіонального розвитку, детально роз’яснили процедуру подачі проектів до ДФРР, критерії оцінювання, останні нововведення, введені в цьому році, та інші актуальні питання щодо функціонування ДФРР.

Крім того учасникам розказали про конкурс Карпатських ініціатив, який проходив нещодавно, а також про конкурс бюджетної секторальної підтримки ЄС та заохотили їх готувати свої проектні заявки на наступний конкурс, повідомляє Закарпатський ЦРМС.

Обговорили також грантові програми, особливості підготовки проектів для подання на гранти.

«Обговорення проходило доволі активно, – розповів радник з питань регіонального розвитку. – Було багато запитань і дискусій. Зрештою, ми попередньо домовилися, що дочекаємося відкриття хорошої грантової пропозиції й првоедемо тренінг з проктного менеджменту, щоб навчитися розробляти проекти під конкретну програму».

Нагадаємо, "по чім" сьогодні в Ужгороді можна купити солодку червону ягідку

Читайте на ГК:В Мукачеві через підпал сухої трави горіла залізниця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Оголошено підозру учасникам стрілянини в ромському таборі на Мукачівщині
Читайте на ГК:У мережі показали шокуючі наслідки пожежі на Мукачівщині (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська