1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Офіційно: компанія Avellana Gold стверджує, що інформація у ЗМІ про британського інвестора в Мужієво не відповідає дійсності

02.05.2019 19:35 Бізнес

Компанія Avellana Gold з 2016 року володіє спеціальними дозволами на розробку Мужіївського родовища, що на Закарпатті, та веде відповідну до них діяльність.

Компанія Avellana Gold з 2016 року володіє спеціальними дозволами на розробку Мужіївського родовища, що на Закарпатті, та веде відповідну до них діяльність.

Однак днями зі ЗМІ стало відомо, що начебто британська компанія Gofer Mining PLC планує здійснювати інвестиції в Мужіївське родовище поліметалевих руд. Зауважимо, усіма активами володіє Avellana Gold і жодні перемовини щодо нових інвесторів не ведуться та не плануються.  

Американська компанія Avellana Gold, яка займається родовищем вже три роки, раніше ніколи не чула про нового інвестора. «Ми єдина компанія, яка володіє спецдозволами на розвідку Мужіївського родовища поліметалевих руд на Закарпатті, і не спілкувалися з жодними інвесторами. Про компанію Gofer Mining PLC, яка начебто хоче вкладати в Мужіївське родовище, ми дізналися зі ЗМІ. Їхні представники до нас не зверталися, жодних перемовин не відбувалося», – повідомляє компанія Avellana Gold.

Відтак інформація, поширена у ЗМІ про нового інвестора, суперечить дійсності. Зважаючи на сумнівне походження цієї начебто інвестиційної компанії, ми розцінюємо їхні дії як шахрайство.  

Довідка:

Компанія Avellana Gold займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. У 2016 році компанія придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» і «Західна геологорозвідувальна компанія», що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалічних руд в Західній Україні (Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища).

Нагадаємо, фура зробила "сальто-мортале" на автобані "Чоп-Київ" (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатця викрили на примушуванні дівчат-підлітків до заняття проституцією (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові знайшли покинутим новонародженого хлопчика
Читайте на ГК:Таке Берегово ви ще не бачили: місто на карантині показали без людей (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська