1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Чи готові м’ясопереробні підприємства Хустщини до введення системи НАССР

15.03.2019 17:27 Бізнес

НАССР є науково-обґрунтованою системою, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції.

НАССР є науково-обґрунтованою системою, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції.

Як відомо, ще у вересні 2016 року набув чинності розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  – Загальні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами. Відповідно до цього законодавчого документа, всі оператори ринку харчових продуктів повинні мати програми-передумови системи НАССР (гігієнічні вимоги).

Про те, який стан готовності м’ясопереробних підприємств Хустщини до введення системи НАССР, йшлося на недавній виробничій нараді, котру провів з керівниками таких суб’єктів господарювання начальник Хустського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Пекар. У заході також взяв участь сільський голова Рокосова Павло Джуга.

Як зауважив Іван Пекар, НАССР є науково-обґрунтованою системою, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції. Її принципи, що базуються на визначенні (ідентифікації) і контролі небезпечних чинників, вже довели свою ефективність і прийняті міжнародними організаціями, повідомили в управлінні Держпродспоживслужби Закарпатської області.

Нагадаємо, відновлення авіарейсів до Ужгорода є знаковим для розвитку всього Закарпаття

Читайте на ГК:У Хусті підприємці перекрили дорогу через закриття ринків, - соцмережі
Читайте на ГК:На Закарпатті впродовж доби затримали дев'ятьох п'яних водіїв, два з яких вчинили ДТП
Читайте на ГК:На Хустщині жителі звинувачують медиків у халатності щодо невчасного оприлюднення інформації про інфікованих
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська