1. Новини Закарпаття
  2. >

У США число мільйонерів перевищує населення Швеції - дослідження

13.03.2019 23:35 Бізнес

У США кількість багатих людей перевищує населення таких країн, як Швеція або Португалія. При цьому число багатіїв підвищується 10 років поспіль.

Про це свідчать результати дослідження чиказької консалтингової компанії Spectrem Group

"У США проживають 11,8 млн осіб, чиста вартість активів яких становить не менше $ 1 млн. У тому числі кількість людей зі статком у $ 1-5 млн у 2018 році збільшилася на 2,5% - до 10,23 млн. Число ультрабагатих людей, активи яких оцінюються у $ 5-25 млн, зросло на 3,5% і досягло 1,397 млн. Американців зі статком понад $ 25 млн за минулий рік стало більше на 0,6% - 173 тисяч", - йдеться в повідомленні. 

За даними президента Spectrem Джорджа Уолпера, у 2018 році зростання числа багатих жителів США сповільнилося через ослаблення темпів підйому глобальної економіки і суперечливу політичну ситуацію в країні.

Незважаючи на це, загальне число домогосподарств, статки яких відносяться до верхніх категорій оцінки, майже подвоїлося з часів світової фінансової кризи у 2008 році, сказав він. Відомо, що результати дослідження засновані на даних опитування близько 8,6 тис. американців.

Читайте на ГК:У Facebook, Instagram і Twitter масштабний збій
Читайте на ГК:Італія заборонила невакцинованим дітям ходити в школи
Читайте на ГК:Вчені заявили, що дез-метал викликає радість, а не жорстокість
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus