1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, що буде з українською гривнею в березні

04.03.2019 13:58 Бізнес

Курс гривні до долара в березні буде коливатися в діапазоні 26,75-27,75 грн за долар.

Курс гривні до долара в березні буде коливатися в діапазоні 26,75-27,75 грн за долар.

Курс продажу євро/гривня складе 30,5-32 грн за євро. Про це йдеться в прогнозі аналітиків ГК FOREX CLUB.

З початку 2019 року на ринку сформувалися сприятливі умови для гривні, викликані монетарною політикою НБУ і високою прибутковістю ОВДП, яка приваблює іноземних інвесторів (за січень-лютий нерезиденти наростили портфель гривневих ОВДП більш ніж на 10%, до 12,9 млрд грн), інгформує Мінфін.

Прогноз на березень

На думку аналітиків, інвестори в березні займуть позицію вичікування, чекаючи результатів президентських виборів. Зміна політичної кон'юнктури в країні може привести в перспективі до переміщення капіталу, що відіб'ється на гривні.

Зовнішньоекономічні ризики залишаються в зоні уваги. Незважаючи на те, що США відклали підвищення мит для експорту з Китаю, існують побоювання, що врегулювання торговельних балансів торкнеться Європи, економічне зростання якої гальмується через спад машинобудування і боргових ризиків периферійних країн, а також неврегульованого виходу Великобританії з Євросоюзу. Оскільки Європа залишається ключовим торговим партнером для України, уповільнення її економіки позначиться на економіці і торгової активності України.

Так, промислове виробництво в січні 2019 року по відношенню до аналогічного періоду минулого року скоротилося на 3,3%, що є ознакою економічного гальмування.
Вплив на курс гривні також нададуть зниження бюджетних надходжень від зовнішньоекономічної діяльності й високі виплати за зовнішнім боргом.

Нагадаємо, Мукачівська поліція розпочала пошуки зниклої 35-річної Наталії Туряниці

Читайте на ГК:"Гуляти ми просилися - коронавірус не пускав": мережу підкорює відео з піснею "Ой у вишневому саду" переспіваною на тему коронавірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК: Соцвиплати від 1000 гривень. Як в Україні спрощують схему виплат безробітним і скільки вони отримають, - Страна
Читайте на ГК:"Більшість за": 70% українців підтримують продовження карантину до літа, - соцгрупа "Рейтинг" (ОПИТУВАННЯ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська