1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті підприємця оштрафували на шість мільйонів гривень

01.03.2019 10:20 Бізнес

Управління Держпраці та ДФС у Закарпатській області разом нарахувало штраф у понад 6 млн гривень.

Працівники управління ДФС встановили розбіжність між задекларованими сумами доходу одного з фізичних осіб підприємців та відомостями відображеними у звітностях. Також під час перевірки встановлено використання підприємцем 33 найманих працівників без укладання з ними трудових відносин. 

З метою підтвердження взаємовідносин підприємця з контрагентами, які згідно з базами даних виплачували йому доходи, працівники фіскальної служби області надіслали запити контрагентам, які підтвердили взаємовідносини з цим суб’єктом господарювання.

Наприкінці жовтня 2018 року працівники фіскальної служби області розпочали проведення документальної позапланової невиїзної перевірки фінансово – господарської діяльності фізичної особи-підприємця, мешканця м. Ужгород. Перевірялось дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, правильності нарахування, обчислення, сплати ЄСВ за період з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2017 року.

В результаті проведеної перевірки податківці встановили заниження суми чистого оподатковуваного доходу на суму майже 3 млн грн., в тому числі за 2015 рік – майже 876 тис. грн, за 2016 рік – понад 782 тис. грн, за 2017 рік – майже 1 млн 268 тис. грн.

Працівники фіскальної служби краю по акту перевірки, підприємцю нарахували до сплати в бюджет понад 2 млн грн. Податкові повідомлення рішення вручені особисто підприємцю і узгоджені з ним.

Також під час перевірки встановлено використання підприємцем 33 найманих працівників без укладання з ними трудових відносин. Відповідні матеріали надіслано до Управління Держпраці в Закарпатській області. Наразі Управлінням Держпраці на підприємця вже накладено штраф у розмірі понад 4 млн грн, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, 80-річчя Карпатської України відзначатимуть на державному рівні.

Читайте на ГК:Ужгородські школярі замість квітів вчительці зібрали гроші для хворої дівчинки (ФОТО)
Читайте на ГК:Журналісти розповіли про закарпатця, який став чемпіоном Європи з кікбоксу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відбулася виставка-ярмарок "Тур'євроцентр Закарпаття" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка