1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття знайшло нового бізнес-партнера — Китайську Народну Республіку

09.02.2019 14:27 Бізнес

В Ужгороді підписано угоду про стратегічне співробітництво між відділом будівельної галузі при Китайському комітеті сприяння розвитку міжнародної торгівлі та Закарпатською ОДА.

Робочу зустріч із урядовою делегацією Китайської Народної Республіки на чолі із заступником голови Комітету сприяння розвитку міжнародної торгівлі Дженєм Денфенем провів днями голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

За словами очільника області, Закарпаття має надзвичайно сприятливий інвестиційний клімат. Це пов'язано як із вигідним географічним розташуванням області (регіон межує із чотирма європейськими державами), так і з тривалою традицією співпраці зі світовими промисловими гігантами, зокрема, з Японії, Австрії та США. Більше того, маючи виробництва у різних країнах світу, представники іноземних компаній відзначають, що саме тут їхня продукція має найменшу частку браку. Їхні відгуки – це найкраща реклама регіону для закордонних партнерів.

Джень Денфен розповів, що вже понад 60 років Китайський урядовий комітет займається питаннями міжнародної торгівлі, промисловою галуззю та інвестиційними проектами у всьому світі. Після зустрічі з українськими урядовцями та партнерами у Києві, представники Китаю поїхали у регіони, почавши із Закарпаття.

– Ми чули гарні відгуки про ваш край, маємо тут друзів, – цитує Джень Денфена прес-служба ОДА. – Китай зацікавлений передусім у розвитку переробної галузі, а не лише у видобутку сировини. Ми говоримо про будівництво заводів, зокрема, з виготовлення будівельних матеріалів, панелей для сонячних батарей і теплоелементів для індивідуального користування. Наш досвід у цих галузях величезний, і не лише в Китаї, а й за кордоном. Я послухав вас, і у мене навіть з'явилася ідея про створення тут масштабного технопарку.

Керівник регіону додав, що Закарпаття багате корисними копалинами, має унікальний клімат і природу, однак для розвитку інфраструктури, переробної галузі, туризму потрібні кошти. Тому область зацікавлена у залученні іноземних інвестицій і відкрита до співпраці.

За підсумками зустрічі підписано угоду про стратегічне співробітництво між відділом будівельної галузі при Китайському комітеті сприяння розвитку міжнародної торгівлі та Закарпатською облдержадміністрацією, інформує Василь НИТКА., "Голос України".

Нагадаємо, лідер КМКС Ласло Брензович заявив, що немає такого кандидата у Президенти України, якого б могла підтримати угорська національна меншина

Читайте на ГК:Закарпатські абітурієнти склали іспит з української мови ВІДЕО
Читайте на ГК:В Закарпатті критично нехватає донорів ВІДЕО
Читайте на ГК:З'явилася оновлена інформація щодо наслідків ускладнення погодних умов на Закарпатті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus