1. Новини Закарпаття
  2. >

Від сьогодні страхувати в валюті зможуть тільки компанії з великим капіталом

07.02.2019 16:14 Бізнес ВАЖЛИВО

З 7 лютого компанії зі страхування життя, які хочуть укладати договори у валюті, повинні відповідати ряду вимог НБУ, зокрема мати власний капітал у розмірі 300 мільйонів гривень.

Що це означає на прктиці

Небанківські установи для отримання ліцензії зобов'язані мати мінімальний власний капітал для здійснення розрахунків в іноземній валюті на території України за договорами страхування життя в сумі 300 млн грн.

За даними галузевого журналу Insurance Top, станом на 30 жовтня 2018 року лише в однієї компанії — Уніка Життя - власний капітал перевищував 300 мільйонів і становив 419,5 мільйонів гривень.

Інші вимоги

Щоб отримати ліцензію, компанія повинна не менше одного року бути фінансовою установою в сфері надання резидентам таких же фінансових послуг у валюті України (гривні).

Крім того, протягом шести місяців до моменту подачі заявки на отримання ліцензії і в період розгляду пакета документів страховик не повинен порушувати вимоги нормативно-правових актів Нацбанку, валютного законодавства країни, законодавства з питань регулювання ринків фінансових послуг, законодавства в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Також до компанії не повинні бути застосовані заходи впливу за порушення законодавства України, інформує Мінфін.

Нагадаємо, у працівника медзакладу в Мукачеві викрали значну суму грошей в іноземній та національній валюті

3

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus