1. Новини Закарпаття
  2. >

Підприємці Закарпаття за ліцензії на торгівлю сплатили торік більше 27 мільйонів гривень

30.01.2019 18:12 Бізнес

Варто зазначити, що в 2018 році скарбниці міст, сіл та селищ отримали сплати за ліцензії більше, в порівнянні з 2017 роком, на 1 млн грн.

Протягом 2018 року суб’єкти господарювання Закарпатської області придбали на суму 27 млн 365 тис. грн ліцензій на оптову та роздрібну торгівлю тютюновими та алкогольними виробами. Зокрема, до місцевих бюджетів перераховано 9 млн 130 тис. грн плати за ліцензії на право оптової торгiвлi алкогольними напоями та тютюновими та 18 млн 235 тис. за роздрібний продаж алкоголю та тютюну.

Варто зазначити, що в 2018 році скарбниці міст, сіл та селищ отримали сплати за ліцензії більше, в порівнянні з 2017 роком, на 1 млн грн.

Загалом протягом 2018 року суб’єктам господарювання видано 8181 ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 499 ліцензій та анульовано 1013.

Нагадаємо, що для отримання ліцензій суб’єктам господарювання необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату), довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі пред'явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника, повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, як змінився урядовий підхід до формування прожиткового мінімуму

Читайте на ГК:За тиждень на Закарпатті через респіраторні інфекції госпіталізовано 283 особи
Читайте на ГК:До уваги власників автомобілів на "єврономерах", чиї автівки стоять перед залізничним вокзалом м. Захонь: важливе повідомлення (ФОТО)
Читайте на ГК: Антон Громовий: Постачальники газу повинні відповісти за брехливі платіжки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus