1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Хустщині затвердили механізми спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ

07.12.2018 15:45 Бізнес

Пенсійники наголошують на важливості своєчасної сплати єдиного соціального внеску.

Питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску ( ЄСВ) обговорили  фахівці Хустського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Закарпатської  області під час спільних нарад, проведених 5 – 6 грудня з представниками районної  державної адміністрації,  Хустської міської ради та територіального органу Державної фіскальної служби,  на які були запрошені і підприємці-боржники.

Пенсійники наголосили присутнім на важливості сплати ЄСВ, пояснили, що внаслідок несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску виникає недоїмка, на яку нараховують фінансові санкції. Наявність недоїмки зі сплати страхових внесків ( до 2011) або єдиного внеску ( з 2011року) не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, і приватний підприємець ризикує залишитися без права на отримання пенсії та інших соціальних виплат. Ознайомили присутніх з  можливостями Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України як одного з основних способів надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів. Наголосили, що поряд з особистим кабінетом застрахованої особи на Веб-порталі створено і електронний кабінет платника. Ввійшовши на Веб-портал з допомогою електронної печатки, кожна юридична особа отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску – чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо  сум нарахованого єдиного внеску та інше. Крім того, по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових вIMG 4450 300x225 - МЕХАНІЗМ СПІЛЬНИХ ДІЙ ЩОДО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗІ СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ ЗАТВЕРДИЛИ ХУСТЯНИідносинах з цією юридичною особою, є можливість сформувати довідку про трудовий та страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.

В ході засідань учасниками було опрацьовано списки боржників і затверджено механізм спільних дій щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Нагадаємо, Пенсійний фонд зацікавився зарплатами заробітчан.

Читайте на ГК:Журналісти розповіли про церкви Хустщини (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Хусті рівень річки Тиса піднявся майже на 3,5 метри ВІДЕО
Читайте на ГК:У Хусті двоє невідомих понищили сакури - соцмережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus