1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Іршавщині переглянуть вартість дров для опалення

06.12.2018 21:42 Бізнес

Що важливо, державне лісогосподарське підприємство не в змозі доставити дрова «на дом» через відсутність відповідного автотранспорту на підприємстві.

Для забезпечення ведення лісового господарства на засадах сталого, економічного обґрунтованого розвитку підприємства, постійного контролю щодо фінансово – господарської діяльності підприємства спрямовану на підвищення продуктивності праці, досягнення найвищих результатів при мінімальних витратах матеріальних, трудових і фінансових ресурсів в Іршавському районі переглянули ціни на дрова для населення, - пише Перший кабельний.

За словами Руслана Прокопця, наразі нова цінова пропозиція була встановлена, яка на даний час складає 570 гривень за 1 кбм. Ціна вказана за дрова твердолистяних порід для населення на умовах франко-верхній склад (з ПДВ). Внаслідок перегляду, цінова політика встановлена на рівні мінімальної рентабельності, але сформована таким чином, щоб підприємство витримало податкове навантаження та не збанкрутіло.

Варто зазначити, що раніше ціни на твердолистяні дрова вартували в середньому 709 гривень. Основну питому вагу заробітку держпідприємства складає саме реалізація дровяної деревини, що становить 70% від загального обсягу заготівлі.

Руслан Іванович також нагадав, що потрібно для отримання дров:

«Для охочих отримати дрова потрібно з паспортом звернутися в контору лісогосподарського підприємства, яке знаходиться в селі Довге Іршавського району. Потрібно написати заяву відповідного взірця і оплатити дрова в тій кількості, яка потрібна заявнику. Після цього начальник лісогосподарської дільниці проведете отоварення та відгрузку дров на верхньому складі».

Нагадаємо, що в Закарпатті подорожчали дрова для опалення.

Читайте на ГК:На Закарпатті місцева влада запевняє, що дитина не провалювалася у шкільний туалет
Читайте на ГК:В Закарпатті на трасі державного значення утворився кількакілометровий затор (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині яскраво відгуляли День села Довге (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка