1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські підприємці отримають підтримку з обласного бюджету

24.11.2018 22:15 Бізнес

Всього, за рахунок коштів обласного бюджету протягом 2017-2018 років відшкодовано 670 тисяч гривень для реалізації восьми проектів.

Конкурсна комісія у своїй роботі керувалася Порядком використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів, у рамках реалізації затвердженої облрадою Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017-2018 роки. На засіданні розглянуто матеріали згідно поданих заяв та заслухано інформацію претендентів щодо інвестиційних бізнес-планів.

За рішенням конкурсної комісії переможцями стали:

Приватне підприємство «Укрелектробуд»;

Приватне сільськогосподарське підприємство «Ласточка»;

ФОП Гуранич М.І.;

Товариство з обмеженою відповідальністю «Біопел»;

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ренер»;

Фермерське господарство «Коник».

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації профінансує з обласного бюджету відсоткові ставки за кредитами цих суб’єктів господарської діяльності в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017-2018 роки на загальну суму понад 500 тисяч гривень.

Таким чином, за рахунок коштів обласного бюджету протягом 2017-2018 років відшкодовано 670 тисяч гривень для реалізації восьми проектів з розвитку та модернізації бізнесу в галузях сільськогосподарського виробництва, будівництва, готельно-ресторанного господарства, виробництва альтернативних видів палива,.

Наразі в області розроблена Програма підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 рр., якою передбачено різні механізми підтримки малого та середнього підприємництва. Облдержадміністрація запрошує суб’єктів малого та середнього бізнесу до участі у конкурсах, що проводитимуться протягом цього періоду, – повідомляє  Закарпатська обласна державна адміністрація.

Нагадаємо, що закарпатські підприємці вибудовують зв’язки з угорськими партнерами.

Читайте на ГК:Гороскоп на 25 травня для всіх знаків зодіаку: не варто гребувати можливістю побачити чи дізнатися щось нове
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно з проясненнями, короткочасні дощі, на сході області подекуди значні дощі, грози, град
Читайте на ГК:Через тривалі зливи в Карпатському регіоні довелось евакйовувати частину людей (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus