1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські підприємці вибудовують зв’язки з угорськими партнерами (ФОТО)

26.10.2018 09:05 0 Бізнес Автор: Голос Карпат

 

Сприяє цьому реорганізований офіс колишньої Торгово-економічної палати Угорщини, який зараз перетворили у ТзОВ “Центральноєвропейська мережа економічного розвитку”.

Проте, із перейменуванням функції структури не змінились – її працівники й надалі продовжують всіляко сприяти налагодженню взаємовигідних зв’язків між підприємцями, пошуку надійних дистриб’ютерів тощо.

25 жовтня в Берегівському офісі ТзОВ провели конференцію-зустріч закарпатських та представників бізнесу з Угорщини, які презентували свої вироби та діяльність.

Зібрання відкрив керівник Берегівського відділення Гергель Кінч. Він коротко ознайомив учасників з діяльність очолюваного ним підрозділу, який ставить собі за мету насамперед саме пошук надійних партнерів для подальшої ефективної співпраці між закарпатським та угорськими підприємцями, надання допомоги вийти їм на міжнародний ринок, відповідних консультацій тощо.

Аудиторії продемонстрували короткий фільм про бізнесові можливості Закарпаття, його визначні місця.

Учасників конференції вітали Генеральний консул Угорщини в Берегові Матяш Сіладі та аташе з економічних питань цієї дипломатичної установи Александра Чізмадіа. Вони теж розповіли про експортно-імпортні можливості своєї країни, наголосили на тому, що Україна є стратегічним партнером Угорщини у співробітництві, окреслили конкретні сфери, де воно було б найбільш результативним. У першу чергу – це аграрний сектор, виробництво технічних засобів для нього, добрив тощо.

“Закарпаття – толерантний для співпраці регіон,- наголосив у своєму виступі Матяш Сіладі.- І ми, як його найближчі сусіди, заінтересовані в розвитку краю. Для цього, в першу чергу, потрібні інвестори, які б не боялись вкладати гроші в економіку області. Над цим і потрібно спільно працювати.”

На зібранні були також присутні консул Угорщини з Ужгорода Балаж Лопперт та аташе з економічних питань Беата Мюгл. У конференції брала участь і голова Закарпатської спілки угорських жінок-підприємців Юдіта Петеі.

Про можливості та структуру ТзОВ “Центральноєвропейська мережа економічного розвитку”, яке має 22 офіси по всьому континенту, розповів представник товариства з Будапешта Балаж Сунгерт. Свої проекти представили керівники фірми “Uppetite” Янош Душ, ТзОВ “Unwelt” Ольга Егреші, “Real Agro” Ласло Соколцоі.

По завершенні офіційної частини, відбулись перемовини в форматі В2В, в ході яких учасники більш детально і ближче знайомились з потенційними партнерами, цікавились деталями співробітництва тощо.

Нагадаємо, що актори угорського театру з Берегова з успіхом виступили в Чернігові.

Читайте на ГК:На Закарпатті відзначали День дитини (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатця за кермом легковика у наркотичному "похміллі" затримала поліція у Берегові
Читайте на ГК:У Берегові юнак вирішив випробувати обріз — поліцейські зброю відібрали (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus