1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Місцеві бюджети отримуватимуть частину акцизу від реалізації пального, Закарпаття не виключення

06.03.2018 10:17 Бізнес Голос Карпат

Місцеві бюджети краю у 2018 році отримають 13,44 відсотка акцизного податку з виробленого в Україні та з ввезеного на митну територію України пального.

Кабмін визначив порядок розподілу згаданого акцизного податку та механізм його зарахування. Прийняття постанови має на меті сприяння належному фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів у 2018 році.

Відповідну постанову  "Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 роціˮ урядом прийнято 28 лютого 2018 р. № 116.

Так, згідно документу 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та з ввезеного палива зараховується до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування, пропорційно обсягу його реалізації. затверджені також частки для зарахування акцизного податку до бюджетів місцевого самоврядування в першому півріччі 2018 року в розрізі всіх сільських, селищних і міських бюджетів.

У першому півріччі 2018 частка для зарахування до загального фонду бюджету місцевого самоврядування визначається пропорційно обсягу реалізованого палива на відповідній території за друге півріччя 2017 року.

У другому півріччі 2018 - пропорційно обсягу реалізованого палива за перше півріччя 2018 року.

"Державній казначейській службі у двотижневий строк з дня набрання чинності:
- цією постановою здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійшов з 1 січня 2018 р., між бюджетами місцевого самоврядування;- змінами до Порядку, якими визначатимуться частки для зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2018 р., здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійде з 1 липня 2018 р., між бюджетами місцевого самоврядування", - йдеться у тексті документу.

Обсяг реалізованого суб'єктами роздрібної торгівлі палива визначається з урахуванням даних реєстраторів розрахункових операцій згідно з інформацією ДФС.

Читайте на ГК:23-річного мукачівця судитимуть за наругу над Державним Прапором України
Читайте на ГК:Рейс Мукачево - Будапешт знову затримують
Читайте на ГК:До уваги мукачівців: відомо, де шукати знижки в Чорну п’ятницю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus